El Kallejon By Kabia Gestion

  • 50 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Om van uw vakantie in Bilbao te genieten, verblijf in El Kallejon By Kabia Gestion Bilbao appartementen, gelegen ongeveer 1 km verwijderd van het Guggenheim Museum en binnen 11 minuten wandelen van de Plaza Nueva.

El Kallejon By Kabia Gestion appartementen bieden gasten de handige voorziening van een haardroger en badlakens in de badkamer. Er is ook een inloopdouche en een apart toilet.

Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt deze accommodatie zelfvoorzienende opties zoals koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.

De Pont Euskalduna ligt binnen 25 minuten wandelen van dit appartement. Het appartement bevindt zich op ongeveer 850 meter van Estacion de Autobuses de Abando busstation en in de nabijheid van Uribarri metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near El Kallejon By Kabia Gestion Bilbao
Bilbao City Hall VI By Aston Rentals
Mobiele prijsaanbieding

Bilbao City Hall VI By Aston Rentals

7.5
Goed 26 beoordelingen
52 m van de accommodatie
USD 268 USD 241
per nacht
Lux Cityhall + Parking
Mobiele prijsaanbieding

Lux Cityhall + Parking

9.1
Schitterend 95 beoordelingen
63 m van de accommodatie
USD 140 USD 126
per nacht
Zumalakarregi Apartment by People Rentals
Mobiele prijsaanbieding

Zumalakarregi Apartment by People Rentals

8.3
Heel goed 111 beoordelingen
72 m van de accommodatie
USD 215 USD 194
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Bilbao
    15 km

    Treinstations

    Treinstation Bilbao
    700 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV
    • AM/FM wekker

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    LicentienummerEBI02703
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van El Kallejon By Kabia Gestion appartement?
      Populaire plekken in de buurt van El Kallejon By Kabia Gestion appartement zijn onder andere de Pont Euskalduna, het Guggenheim Museum, de Plaza Nueva.
    • Hoeveel kost het om bij El Kallejon By Kabia Gestion appartement te verblijven?
      De huurprijs van El Kallejon By Kabia Gestion appartement is €220.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van El Kallejon By Kabia Gestion appartement?
      Restaurants in de buurt van El Kallejon By Kabia Gestion appartement zijn onder andere Kokken en Margherita La Fina restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Bilbao
    15 km

    Treinstations

    Treinstation Bilbao
    700 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    El Kallejon By Kabia Gestion Bilbao

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten